Royal Termal Tatil Köyü Afyon
Royal Termal Tatil Köyü tuzla pendik içmeler satış acentası, Royal Termal Tatil Köyü tuzla pendik içmeler satış acentası, Royal Termal Tatil Köyü tuzla pendik içmeler satış acentası, Royal Termal Tatil Köyü tuzla pendik içmeler satış acentası, Royal Termal Tatil Köyü tuzla pendik içmeler satış acentası,


Oda Kahvaltı

 Afyon


 

GENEL TESİS ÖZELLİKLERİ

Royal termal Tatil Köyü Afyon Gazlıgöl mevkiinde bulunmaktadır. 

Buhar Banyosu: 45C'lik sıcaklık ve %100 nem oranına sahip buhar banyolarımızda soğuk algınlığı, astım, sinüzit, bronşit gibi rahatsızlıklarınızın giderilmesine ve kan dolaşımınızı hızlandırarak tansiyonunuzu düzenlemeye yardımcı olur.

Sauna: 90C sıcaklıktaki saunada pasif terleme ile vücudunuzu zehirli toksinlerden arındırabilir, kas ve eklemlerde salgılanan laktik asidi dışarı atarak yorgunluk hissinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca vücudunuzun antikor salgılamasını arttırarak hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

Kar Çeşmesi: Sauna ve Buhar banyosundan sonra gerek soğuk duşlara girerek, gerekse kar çeşmesindeki kristalize buzlarla şoklama yaparak vücudunuzun dirençli kalması ile birlikte kalp ve damar rahatsızlıklarınızın giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayak Banyosu: Türkiye'de bir ilk olan ayak banyolarında mantar, egzama, pişik, ayak kokusu gibi ayak rahatsızlıklarının giderilmesini sağlayabilir ve özel solüsyonlarla yapılan terapiler ile uzun süreli bir rahatlamaya kavuşabilirsiniz.

Jakuzi: Suyun kaldırma kuvveti ve sıcak su tayziki etkisi ile damar sisteminizin genişlemesine, omurga ve eklem sisteminizin rahatlamasına, su basıncının değişik noktalardan olması sebebiyle cilt altı kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Termal Havuz: Royal Termal Tatil Köyünün mucizevi suyunda, ideal sıcaklıkta ve düzenli seanslarla uygulanan termal tedavi ile birçok hastalığın tedavisi mümkün olabilmektedir.

Mescitler: 70m2 lik bay ve bayan mescitlerle ibadetleriniz için huzurlu bir ortam sunuyor. 

YİYECEK İÇECEK KONSEPTİ

Royal Termal Tatil Köyü; Sadece Oda, Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon ve Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir. 

07:30 – 10:00       Kahvaltı  ( Açık Büfe )

12:30 – 14:00       Öğle Yemeği  ( Açık Büfe )

16:00  - 18:00       Coffe Break ( Alasma Restaurant’ta)

19:00 – 21:00       Akşam Yemeği ( Açık Büfe ) 

ÜCRETSİZ İÇECEKLER :  ÇAY, KAHVE, MEYVE SULARI, KOLA, FANTA, GAZOZ, SODA, SU

KONSEPT İÇİ SERVİSLER SAAT 08.00 - 22 : 00 ARASIDIR.


Ana Restaurant:
250 kişilik oturma kapasiteli alakart ve açık büfe olarak sabah akşam hizmet veren restaurant, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler bulabileceğiniz nezih bir ortam sizleri bekliyor.
- Kahvaltı saat 07:30 – 10:00
- Öğle Yemeği 12:30 – 14:00
- Akşam Yemeği : 19:00 – 21:00 

Alasma Restaurant: 150 Kişilik oturma kapasiteli Kapalı ve Açık olmak üzere tasarlanmış yazın güzel günlerini havuz başında geçirebileceğiniz, ızgara ve dünya mutfağından eşiz lezzetler bulabileceğiniz sıcak bir ortam sizleri bekliyor. 

ODA ÖZELLİKLERİ

Royal Termal Tatil Köyü'nde120 adet 1+1 oda, 47 adet 2+1 dublex villa, 103 adet 3+1 dublex villa balkon, hamam, termal havuz, tuvalet, direk telefon, tv, mini buzdolabı, tüm odalarda açık mutfak ve 4 kişilik mutfak gereçleri bulunmaktadır. Tüm odalarda termal havuz + hamam bölümü ve odalarda zeminden ısıtma sistemi bulunmaktadır. Copyright 2014 - Tuzla Turizm Hazırlayan :